Пирятинський заклад дошкільної освіти "Сонечко"

Патріотичне виховання

Пріоритетним напрямком роботи на сучасному етапі є патріотичне виховання підростаючого покоління. Дошкільний вік є сприятливим періодом для розвитку патріотичних почуттів. Патріотичне почуття - це переживання, з яких у майбутньому виросте громадянська позиція особистості, її людська та національна гідність. У дитинстві вони виявляються в любові до рідної оселі, міста, в якому народилися, рідної землі, шанобливому ставленні до культури своєї родини, до мови. Дошкільник тільки починає осягати ці складні почуття і його неможна квапити.

Саме тому робота з патріотичного виховання охоплює цілий комплекс завдань,серед яких:

виховання в дитини  любові і  почуття причетності до своєї сім"ї, до дитячого садка, вулиці, міста, своєї Батьківщини;

формування бережливого ставлення до природи рідного краю;

формування толерантності, почуття поваги до інших людей;формування поваги до моральних цінностей, традицій, звичаїв, культури рідного народу;

ознайомлення дітей із державними символами.

Для реалізації цих завдань педагоги нашого садочка

оформили національно - етнографічні куточки у фойє та в

кожній віковій групі.

Систематично проводяться заняття з патріотичного виховання у всіх вікових групах.

Протягом року поводяться розваги, музичні свята,

де діти можуть дізнатися про народні звичаї, обряди та прикмети.